Wystawy w 2020 roku

TerminMiejsceRanga wystawy
STYCZEŃ
5.01Gdyniakrajowa
11.01Brodnica (O.Toruń)krajowa chartów
11-12.01Brodnica (O.Toruń)krajowa
18-19.01Lubin (O.Legnica)międzynarodowa
25.01Będzinkrajowa
26.01Będzinkrajowa
LUTY
1-2.02Legionowokrajowa
8.02Bukowina Tatrzańska (O.Zakopane)krajowa owczarków podhalańskich
8-9.02Katowicemiędzynarodowa
15.02Bydgoszczkrajowa psów ozdobnych i do towarzystwa
15-16.02Bydgoszczmiędzynarodowa
16.02Bydgoszczkrajowa polskich spanieli myśliwskich
16.02Bydgoszczklubowa spanieli i psów dowodnych
22.02Lublinkrajowa 9.Grupy FCI
23.02Lesznochampionów
MARZEC
14-15.03Włocławekkrajowa
15.03Jelenia Górakrajowa psów ras myśliwskich
21-22.03Piasecznokrajowa
28.03Radomkrajowa
28.03Międzychód (O.Poznań)krajowa bernardynów
29.03Radomkrajowa
KWIECIEŃ
3.04Nadarzyn (O.Warszawa)klubowa molosów – do akceptacji
3.04Nadarzyn (O.Warszawa)klubowa szpiców – do akceptacji
3.04Nadarzyn (O.Warszawa)krajowa 9.Grupy FCI
4.04Bytomkrajowa uzytkowych ras psów myśliwskich
4-5.04Nadarzyn (O.Warszawa)międzynarodowa
4-5.04Nadarzyn (O.Warszawa)krajowa
5.04Stara Korytnica (O.Poznań)krajowa gończych polskich
17.04Zielona Górakrajowa terierów typu bull Grand Prix
18-19.04Drzonków (O. Zielona Góra)międzynarodowa
25.04Grudziądzkrajowa
25-26.04Strzegowo (org. klub wybieralny)specjalistyczna owczarków niemieckich
26.04Inowrocławkrajowa
25-26.04Zakrzów (O.Racibórz)krajowa
MAJ
1.05Jeleśnia (O.Bielsko-Biala)krajowa psów ras myśliwskich
1.05Manowo (O.Koszalin)krajowa psów ras myśliwskich
1.05Wrocławkrajowa owczarków niemieckich
1.05Opolekrajowa 8. Grupy FCI
1.05Opoleklubowa psów ozdobnych i do towarzystwa
1.05Dobre Miasto (O.Olsztyn)krajowa
2-3.05Opolemiędzynarodowa
2.05Bielsko-Bialaklubowa ogarów polskich
2.05Bielsko-Bialaklubowa gończych polskich
3.05Opoleklubowa terierów
9.05Bytomkrajowa 9.Grupy FCI
9.05Świerklaniec(O.Chorzów)krajowa golden retrieverów
9.05Krosnokrajowa psów ras myśliwskich
9.05Owińska (O.Poznań)krajowa 1.Grupy FCI
9.05Świebodzice (O.Wałbrzych)klubowa chartów
9.05Twardy Dół (O.Sopot)specjalistyczna retrieverów
10.05Bytomspecjalistyczna pudli
10.05Minikowo (O.Chojnice)krajowa 5.Grupy FCI
10.05Świerklaniec(O.Chorzów)krajowa owczarków niemieckich
10.05Krosnokrajowa
10.05Pniewy (O.Poznań)krajowa 9.Grupy FCI
10.05Twardy Dół (O.Sopot)krajowa psów ras myśliwskich
10.05Wałbrzychkrajowa
16-17.05Łódźmiędzynarodowa
16.05Łódźspecjalistyczna dogów niemieckich
16.05Łódźspecjalistyczna pinczerów i sznaucerów
23-24.05Rzeszówmiędzynarodowa
23.05Rzeszówkrajowa psów ras myśliwskich
23.05Wrocławkrajowa V grupy FCI
24.05Rzeszówkrajowa owczarków niemieckich
30-31.05Lesznomiędzynarodowa
CZERWIEC
6.06Gołuchów (Klub wybieralny)specjalistyczna wyżłów brytyjskich
6.06Będzinkrajowa rottweilerów
6.06Kaliszkrajowa
6.06Ustka(O.Słupsk)krajowa
6.06Rybnikkrajowa owczarków niemieckich im.Kazimierza Salamona
6.06Jelenia Górakrajowa psów ras myśliwskich
6.06Nowy Sączkrajowa 8.Grupy FCI
7.06Będzinklubowa rottweilerów
7.06Ustka(O.Słupsk)krajowa
7.06Kaliszkrajowa
7.06Nowy Sączkrajowa 9.Grupy FCI
7.06Włocławekkrajowa
7.06Jelenia Górakrajowa
11.06Kolonowskie (O.Zabrze)krajowa Cane Corso
13.06Katowicekrajowa cavalier king charles spanieli
13.06Kargowa (O.Zielona Góra)krajowa 3. Grupy FCI
13-14.06Bytommiędzynarodowa
14.06Gdyniakrajowa
14.06Wrocławkrajowa wyżłów brytyjskich
20-21.06Krakówmiędzynarodowa
20.06Krakówspecjalistyczna bassetów
20.06Krakówkrajowa 9.Grupy FCI
20.06Wrocławkrajowa 9.Grupy FCI
21.06Krakówkrajowa 2.Grupy FCI
27-28.06Szczecinmiędzynarodowa
28.06Stargard (org.Klub wybieralny)krajowa owczarków niemieckich
LIPIEC
3-5.07Wisła (O.Bielsko-Biala)międzynarodowa
5.07Olsztynkrajowa
11.07Piaski Królewskie (klub wybieralny)specjalistyczna terierów typu bull
11.07Nowy Targkrajowa
11.07Piotrków Trybunalski (O.Łódź)krajowa psów ras myśliwskich
12.07Piaski Królewskie (Klub wybieralny)krajowa terierów typu bull
12.07Nowy Targkrajowa
12.07Gorzów Wielkopolskikrajowa
18.07Wrocławkrajowa 1 grupy FCI bez owczarków niemieckich
18.07Rypin (O.Białystok)krajowa owczarków niemieckich
19.07Wrocławkrajowa 10 grupy FCI
25.07Konopiska(O.Częstochowa)krajowa psów ras myśliwskich – tylko jedna grupa FCI
25-26.07Konopiska(O.Częstochowa)międzynarodowa
26.07Siemiatycze (O.Białystok)krajowa psów ras myśliwskich
26.07Ruda Żmigrodzka (org.Klub wybieralny)krajowa owczarków niemieckich
SIERPIEŃ
1.08Chojnicekrajowa 2.Grupy FCI
1-2.08Kościelsko-Kiry (O.Zakopane)międzynarodowa
2.08Chojnicekrajowa
8.08Nowy Sączkrajowa psów ras myśliwskich
8.08Lutowiska (O.Przemyśl)krajowa psów ras myśliwskich
8.08Sopotkrajowa 9.Grupy FCI
8-9.08Sopotmiędzynarodowa
9.08Sopotkrajowa 2.Grupy FCI
9.08Nowy Sączkrajowa
15-16.08Golub-Dobrzyń (O.Toruń)krajowa
15.08Jaśkowice (org.Klub wybieralny)krajowa owczarków niemieckich
16.08Radomkrajowa psów ras myśliwskich
22.08Legnickie Pole (O.Legnica)krajowa terierów
22.08Białystokkrajowa psów ras myśliwskich
22-23.08Białystokmiędzynarodowa
23.08Zakopaneklubowa owczarków podhalańskich
23.08Legnickie Pole (O.Legnica)krajowa psów ras myśliwskich
23.08Białystokkrajowa 2.Grupy FCI
29.08Płockkrajowa
29.08Nadarzyn (O. Lublin)klubowa welsh corgi
29-30.08Rybnik-Kamień (O.Rybnik)międzynarodowa
30.08Późna (O.Zielona Góra)krajowa ceskoslovenskych vlcaków
WRZESIEŃ
5.09Chorzówkrajowa
5.09Kołobrzeg(O.Koszalin)krajowa 2.Grupy FCI
5-6.09Kołobrzeg (O. Koszalin)międzynarodowa
6.09Kołobrzeg(O.Koszalin)krajowa 9.Grupy FCI
12-13.09Julinek (O.Warszawa)klubowa owczarków niemieckich
12.09Wrocławspecjalistyczna bokserów
12.09Iłowa (O.Zielona Góra)krajowa psów ras myśliwskich
12-13.09Przemyślmiędzynarodowa
13.09Wrocławklubowa bokserów
13.09Gorzów Wielkopolskikrajowa
13.09Iłowa (O.Zielona Góra)krajowa 2.Grupy FCI
19.09Rybnikkrajowa psów ras myśliwskich im.Erwina Dembinioka
19.09Słupskkrajowa 2.Grupy FCI
19.09Wawrzkowizna (O.Łódź)klubowa dogów niemieckich
19.09Wawrzkowizna (O.Łódź)klubowa psów pasterskich niepolskich
19.09Wawrzkowizna (O.Łódź)specjalistyczna psów ozdobnych i do towarzystwa
19.09Jelenia Górakrajowa 1. Grupy FCI
19.09Słupskkrajowa szwajcarskich psów pasterskich
20.09Krosnokrajowa
20.09Słupskkrajowa psów ras myśliwskich
20.09Jelenia Górakrajowa psów ras ozdobnych – tylko jedna grupa
26.09Gąsawa (O.Bydgoszcz)specjalistyczna jamników
26-27.09Wrocławmiędzynarodowa
27.09Gąsawa (O.Bydgoszcz)krajowa terierów
PAŹDZIERNIK
3.10Legionowoklubowa pinczerów, sznaucerów, dobermanów i czarnych terierów rosyjskich
3.10Gliwice (O.Zabrze)krajowa
4.10Gliwice (O.Zabrze)krajowa
4.10Gąsawa (O.Bydgoszcz)krajowa psów ras myśliwskich
11.10Jelenia Górakrajowa
17-18.10Czchów (org.Klub wybieralny)krajowa owczarków niemieckich
24-25.10Piasecznokrajowa
LISTOPAD
7.11Poznańmiędzynarodowa
8.11Poznańmiędzynarodowa
15.11Racibórzkrajowa
21-22.11Kielcemiędzynarodowa
GRUDZIEŃ
5-6.12Legionowokrajowa
5-6.12Wałbrzychkrajowa
12-13.12Lublinmiędzynarodowa